redagowanie tekstów

treści do folderów, katalogów,
reklam prasowych

Copywriting nie ma przed nami tajemnic. Kreujemy slogany reklamowe, tworzymy hasła i claimy, opracowujemy teksty materiałów promocyjnych. Umiejętnie łączymy styl i skuteczność.

korekty językowe i techniczne
tekstów do publikacji

Oferujemy również profesjonalną korektę językową i stylistyczną publikacji periodycznych i nieperiodycznych, tych standardowych i tych mniej typowych.

content na strony internetowe​

We współpracy z Klientami opracowujemy treść stron internetowych, pomagamy stworzyć unikalny klimat i styl dostosowany do grupy docelowej. Internautów zamieniamy w klientów.

content do social mediów​

Media społecznościowe rządzą się swoimi prawami. Warto je znać. Komunikacja jest wówczas skuteczniejsza a pożądane cele marketingowe można osiągnąć szybciej i pełniej.

kreacja sloganów reklamowych

Dobre hasło to takie, które jest świeże i wyróżnia się w gąszczu innych, odnosi się do potrzeb klienta lub mówi językiem korzyści i jest czytelne dla grupy docelowej mieszcząc się jednocześnie w strategii komunikacyjnej firmy. 

badania jakościowe, testy​

Uczenie się na błędach bywa kosztowne, dlatego najlepsi wprowadzając na rynek nowy produkt, markę czy strategię komunikacyjną zwykle weryfikują je na poziomie testów czy badań jakościowych. Z nami możesz to zrobić również Ty.